Надаємо послуги з купівлі американських автомобілів в Німеччині

американські автомобілі

Купити автомобіль американського виробництва в Європі

Ласкаво просимо на наш сайт!

Шукаєте новий автомобіль американського виробництва? Ви прийшли по адресу.

Наша компанія є офіційним представником Autec Group в Україні. Ми пропонуємо послуги купівлі нових автомобілів американського виробництва, які знаходяться в Європі.

Компанія Autec Group була заснована в Німеччині в 1997 році. Основним видом її діяльності є імпорт нових автомобілів американських виробників в Європу і Азію.

Як купити новий автомобіль американського виробництва в Європі:

– перегляньте каталог наявних автомобілів американського виробництва (наявність постійно змінюється, і можливо, що на час замовлення цей автомобіль хтось інший викупить 🙂 ) 
– знайшли підходящий варіант для себе, звяжіться з нами і ми безкоштовно забронюємо його до 5 робочих днів
– після уточнення деталей, ми разом летимо в Франкфурт-на-Майні, де нас зустріне представник компанії (Ви оплачуете квиток на літак для нашого представника в дві сторони)
– до нашого прибуття в Німеччину, вибраний Вами автомобіль буде доставлено до найблищого представництва Аутек Групп (40 км від аеропорту Франкфурт-на-Майні)
– Ви оглядаете автомобіль, тестуєте і оформляєте всі необхідні документи
– оплата по перерахунку згідно виписаного рахунку і автомобіль Ваш! (вартість автомобіля вказана в каталозі, торг не умісний)
– в разі, якщо Вам щось не підійшло – повертаємось до дому без додаткових затрат
– якщо Ви купили автомобіль – вартість наших послуг становить 500 євро, розрахунок під час оформлення покупки 
– доставка автомобіля можлива як транспортною компанією, так і своїм ходом (приблизно 1200 км до Польської границі) 
Послуги з логістики та розмитнення не надаються

Важливо: пропозиція дійсна виключно на нові автомобілі американського виробництва, які є в наявності на момент перегляду каталогу. Для оформлення автомобіля під замовлення, необхідно заключити договір в головному офісі компанії в Німеччині і внести завдаток в розмірі 50% від вартості автомобіля. Терміни виконання замовлення обговорюються в індивідуальному порядку

Для подальших питань – наша команда у вашому розпорядженні! Великий вибір авто і докладна інформація по кожній пропозиції. Вибір за вами)))

Перейти в каталог автомобілів американського виробництва